Πρωτάθλημα: Μέρες και ώρες από 2η μέχρι 4η αγωνιστική

Πρωτάθλημα: Μέρες και ώρες από 2η μέχρι 4η αγωνιστική

Δείτε ώρες και ημερομηνίες

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει το πρόγραμμα της 2ης, 3ης και 4ης αγωνιστικής για τον Α’ και Β’ Όμιλο της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος Cyta.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            

Σάββατο, 06.03.2021

18:30 Ομόνοια – Ανόρθωση             

Κυριακή, 07.03.2021

18:30 ΑΕΚ – Ολυμπιακός                 

Δευτέρα, 08.03.2021

19:00 Απόλλων – ΑΕΛ                                

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή, 05.03.2021

18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ε.Ν. Παραλιμνίου      

Σάββατο, 06.03.2021

16:00 Πάφος FC – ΑΠΟΕΛ                                     

Κυριακή, 07.03.2021

16:00 Ερμής  Αραδίππου – Νέα Σαλαμίνα                                                                                

Δευτέρα, 08.03.2021

17:00 Εθνικός  Άχνας – Δόξα Κατωκοπιάς                           

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            

Παρασκευή, 12.03.2021

18:00 ΑΕΚ – Απόλλων                            

Σάββατο, 13.03.2021

18:30 ΑΕΛ – Ομόνοια                           

Κυριακή, 14.03.2021

18:30 Ολυμπιακός – Ανόρθωση     

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή, 12.03.2021

16:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Πάφος FC                                     

Σάββατο, 13.03.2021

16:00 Νέα Σαλαμίνα – Eθνικός  Άχνας                                                                                     

Κυριακή, 14.03.2021

16:00 Ε.Ν. Παραλιμνίου – Ερμής Αραδίππου                                                                                                               

Δευτέρα, 15.03.2021

19:00 ΑΠΟΕΛ – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών        

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ                                                                            

Πέμπτη, 18.03.2021

19:00 Ομόνοια – ΑΕΚ                         

Κυριακή, 21.03.2021

16:00 Ολυμπιακός – Απόλλων        

18:30 Ανόρθωση – ΑΕΛ                    

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Παρασκευή, 19.03.2021

16:30 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ερμής Αραδίππου        

19:00 ΑΠΟΕΛ  – Δόξα Κατωκοπιάς                                                                                                  

Σάββατο, 20.03.2021

16:00 Πάφος FC – Nέα Σαλαμίνα                        

18:30 Εθνικός  Άχνας – Ε.Ν. Παραλιμνίου  

Home